Съдът отхвърли и второто искане на автокъща „Капитолия“: Столична община си връща парка
1 юни 2026 г.
Съдът не позволи да се осуети връщането на окупираната от автокъща „Капитолия“ част от Борисовата градина на нейния собственик – Столична община.
1 юни 2026 г.
Съдът не позволи да се осуети връщането на окупираната от автокъща „Капитолия“ част от Борисовата градина на нейния собственик – Столична община.